Kurumsal Şirket Profili

1998 yılında ULUBOL İnşaat Limited Şirketi olarak kurulmuş, 25.12.2014 tarihinden itibaren ULUBOL İnşaat Sanayi ve Ticaret  Anonim Şirketi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. ULUBOL faaliyet gösterdiği inşaat sektöründe, modern dinamik yönetim anlayışı ile gelişen, büyüyen ve alanında model olma iddiasıyla kurulmuş bir firmadır. Kısa sürede geliştirdiği ve uyguladığı projeler ile hedefine hızla yaklaşmaktadır.

İnşaat alanının tüm altyapı ve üstyapı birimlerinde gerçekleştirdiği ve uzmanlaştığı projelerle kazandığı tecrübesi, büyük yatırımlara attığı imzaları ve eserleri ile Türkiye’nin önde gelen kalıcı firmaları arasında yerini almıştır.

Firma yönetim sistemimizin temel elemanlarından olan kalite anlayışımız, uluslararası standartları uygulamak amacıyla, 2004 yılında iş süreçlerimize adapte ettiğimiz ve sonrasında belgesini aldığımız ISO 9001, ISO 14001 VE OHSAS18001 sertifikaları ile tescillenmiştir.
Gelişim sürecimizde uygulama alanlarımızın birbirine daha etkin bağlanması, iş süreçlerimizin ve kaynaklarımızın kontrolü ve bütünlüğünün sağlanması amacıyla, Zirve Yazılım Sistemi alınarak firmamıza bu programın adaptasyonu sağlanmıştır.
ULUBOL İnşaat’ın yakın zamandaki hedefi Türkiye’nin ilk 10 firması arasına girmektir. Son on yıl içinde onlarca projeyi başarıyla tamamlamış olan firmamız, konusunda uzmanlaşmış yönetim kadrosu, teknik personeli ve güçlü makine parkıyla bu hedefe hızla yaklaşmaktadır.

Firmamız uluslararası inşaat sektöründe ulaşmak istediği hedefler doğrultusunda geliştirdiği ilişkiler kurduğu yerli ve yabancı ortaklıklar ile varlığını güçlendirmektedir. Bu doğrultudaki hedefimiz, en büyük 225 Uluslararası Firma (ENR 225) listesinde yer almaktır.
Oluşturduğumuz Kurumsal  Yönetim İlkelerimize kattığımız toplumsal değerlerimizin gücüyle varlığını sürdüren ULUBOL, başarılarının getirdiği sorumluluklarının bilincinde yarına taşıyacağı kalıcı değerlerin hesabını yapmaktadır.

Saygılarımızla…